Real izbacio niželigaša: Konačno zaigralo čudo od djeteta i nesuđeni saigrač Edina Džeke

Guler je ljetos stigao u Madrid iz Fenerbahčea za oko 20 miliona eura uz određene bonuse

Slavlje igrača Reala. Platforma X

6.1.2024

Fudbaleri Real Madrida trijumfovali su na gostovanju kod niželigaša Arandine sa 3:1 u šesnaestini finala Kupa kralja.

Real se dugo mučio da probije bedem Arandina, a onda je postigao dva gola u samo dvije minute. Hoselu (Joselu) je načeo protivnika pogotkom iz penala u 54. minuti, a svega minut kasnije na 2:0 povisio je Brahim Diaz.

Treći gol Reala bio je djelo Rodriga (Rodrygo) na startu sudijske nadoknade. No, to nije bilo sve. U četvrtoj minuti nadoknade Rali Kabral (Raly Cabral) je postigao utješni gol za svoju ekipu.

Inače, za Real je konačno debitovao Arda Guler, tursko čudo od fudbalera i nesuiđeni saigrač našeg Edina Džeke.

Guler je ljetos stigao u Madrid iz Fenerbahčea za oko 20 miliona eura uz određene bonuse. Džeko je s druge strane postao igrač turskog velikana u istom prijelaznom roku.