NEVJEROVATAN PODATAK

Ne odustaju do zadnje sekunde: Leverkuzen se ove sezone spasio 11 puta u sudijskoj nadoknadi

Leverkuzen. AP

Di. R.

10.5.2024

Nevjerovatne scene nam je opet sinoć priredio Bajer Leverkuzen. Baš kada su svi mislili da će Roma biti ta koja će konačno pobijediti ekipu Leverkuzena ove sezone, pojavio se Josip Stanišić u 97. minuti susreta.

Josip je u sedmoj minuti sudijske nadoknade izjednačio rezultat na 2:2, i tako nije dozvolio svojoj ekipi da prekine fantastični niz neporaženosti.

"Apotekari" su ove sezone gubili do 90. minute čak 11 puta i svaki put su uspjeli da izbjegnu poraz.

Bajer je gubio tri puta od Karabaga, dva puta protiv Bajern Minhena, dva puta protiv Štutgarta, te po jednom od Augsburga,Lajpciga,Hofenheima i Borusije Dortmund.

Leverkuzena čekaju još četiri utakmice do kraja sezone, dvije u šampionatu protiv Augsburga i Bohuma i finale Evropske lige protiv Atalante i finale Kupa Njemačke protiv Kaiserslauterna.