VELIKA POBJEDA

Muzaferija ponovo oduševila svoju domovinu: Himna BiH se orila u Švicarskoj zbog bh. skijašice

Elvedina je danas slavila u spustu u okviru FIS Europa kupa, a nakon utrke joj je uručena nagrada

Muzaferija: Sjajan rezultat. Elvedina Muzaferija

11.2.2024

Najbolja bh. skijašica Elvedina Muzaferija ispisala je danas historiju našeg sporta.

Sjajna Muzaferija je danas slavila u spustu u okviru FIS Europa kupa održanog u Krans Montani. Briljirala je na stazi u Švicarskoj i s vremenom 1:08:12 osvojila prvo mjesto.

Nakon utrke Elvedini je uručena i nagrada, a tom prilikom je u čast naše skijašice intonirana himna Bosne i Hercegovine.

Ponovo je Muzaferija učinila svoju BiH ponosnom. Nakon što je nedavno ostvarila najbolji rezultat BiH u Svjetskom kupu, te poslije prvih bodova u Evropa kupu, sada je slavila na spustu o okviru FIS Europa kupa.