Atletičarka iz Srbije poludjela zbog zviždanja publike: "Pa je**m mu mater"

Angelina Topić. Screenshot/Instagram

R. K.

10.6.2024

Srbijanska atletičarka Angelina Topić (18), na Evropskom prvenstvu u Rimu osvojila je srebrenu medalju u skoku u vis.

Naime, za vrijeme skoka Topić je dobila zvižduke od strane publike, na koje je ogorčeno reagovala.

Angelina je skočila 197 centimetara i tako osigurala drugo mjesto.

Za vrijeme njenog skoka za što bolji plasman, publika joj je zviždala i tako pokušala dekoncentrisati.

- Pa je**m mu mater - rekla je Srbijanka i raširenih ruku se okrenula prema publici, a zatim se požalila sudijama, nakon čega su uslijedili još jači zvižduci.

Topić u tom pokušaju nije uspjela preskočiti 197 centimetara, ali je to uspjela u trećem i tako osvojila srebrenu medalju. Srbijanska atletičarka je na postolju bila između dvije ukrajinske predstavnice. Jaroslava Mahučik (22) je u ovoj disciplini osvojila zlato, a Irina Geraščenko (29) bronzu.