Navijači Sarajeva skoro jednoglasno izabrali najboljeg igrača utakmice protiv Radnika

Slavlje bordo tim nakon gola Fanima. FK Sarajevo

Piše: G. Š.

3.12.2020

Fudbaleri Sarajeva sinoć su nakon preokreta u finišu meča savladali (2:1) Radnik, u 17. kolu m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine.

- Najbolji igrač na utakmici protiv Radnika po izboru čak 87 posto navijača koji su glasali u klupskoj anketi je Tino Sven Sušić, saopćeno je iz FK Sarajevo.

Sušić je u igru ušao u 71. minuti, te kod rezultata 0:1 prvo postigao gol (88. minuta), a potom i asistirao Matijasu Fanimu u sudijskoj nadoknadi utakmice za pobjedu.