BIHAĆ Kikbokseri kluba Zino osvojili 27 medalja

Uspjeh na takmičenjima u BiH i Hrvatskoj

M. A.

28.5.2016

Članovi bihaćkog Kluba borilačkih sportova (KBS) Zino Bihać nastupili su na trećem dijelu državnog prvenstva u kik-boksu koje je održano u Vitezu i na Internacionalnom kupu "Alpe Adria 2016", koji je održan u Puli. Na ova dva takmičenja osvojili su 27 medalja (10 zlatnih, 13 srebrenih, 4 bronzane) i pehar za najbolju takmičarku turnira.

U Vitezu su zlatne medalje osvojili Šejla Oraščanin (u tri kategorije), Nijaz Ljubijankić (u dvije kategorije) i Sara Pačić. Srebrene medalje dobili su Šejla Oraščanin, Naida Muhić, Emina Ferizović, Haris Zjakić, Nijaz Ljubijankić i Ibrahim Gverić, dok je Melisa Ljubijankić osvojila bronzu. Pehar za najbolju takmičarku turnira u Vitezu dobila je Sara Pačić.

Na takmičenju u Puli zlatom su se okitili Adijan Nadarević, Diana Ramić (u dvije kategorije) i Ramiz Hošić. Srebrene medalje su osvojili Aljoša Ramić, Dino Nadarević, Hana Midžić (u dvije kategorije), Belkisa Ljubijankić, Hannan Brkić i Adijan Nadarević.

Bronzu su osvojili Dino Nadarević, Aljoša Ramić i Ramiz Hošić.