BH. REPREZENTATIVAC

Pjanić nakon isključenja: Nastavit ću se boriti za crno-bijele

Na susretu protiv Antalijaspora dobio je dva žuta kartona, tačnije u 96. i 97. minuti

Pjanić: Dobio isključenje protiv Antalijaspora. Twitter

I. Ć.

7.2.2022

Miralem Pjanić je zaradio isključenje u okviru 24. kola Superlige Turske između fudbalera Bešiktaša i Antalijaspora.

Na utakmici nije bilo golova, pa je tako rezultat na kraju glasio 0:0. Ali, ovaj meč neće po dobrom pamtiti bh. reprezentativac.

Pjanić je isključen i to nakon što je zaradio dva žuta kartona (drugi zbog prigovora sudiji) u sudijskoj nadoknadi, tačnije u 96. i 97. minuti utakmice.

Dan nakon pomenutog duela i novog kiksa Bešiktaša, na društvenim mrežama se oglasio Pjanić, koji je poslao poruku navijačima Bešiktaša.

- Nastavit ću se boriti za naše crno-bijele protiv svega. Ponosan sam što sam "Orao" - poručio je Pjanić.