Narednu utakmicu igraju 7. februara protiv Vorskle

Detalj s današnje utakmice. FK Željezničar

Avaz.ba

4.2.2019

Fudbaleri Željezničara odigrali su neriješeno 2:2 sa Škendijom u pripremnoj utakmici u Antaliji.

"Plavi" s Grbavice imali su dva gola prednosti nakon prvog poluvremena, ali je makedonski tim u nastavku uspio izboriti remi golovima sa 11 metara.

Željezničar je poveo u 14. minuti golom kapitena Sulejmana Krpića, na asistenciju Asima Zeca.

Nakon asistencije Zec je u 39. minuti uspio doći i do pogotka, iskoristivši slabiju rekaciju odbrane Škendije i lob-udarcem matirao Zahova.

Škendija je u 52. minuti smanjila zaostatak golom Eminija sa bijele tačke, a u 67. minuti Ibraimi pogađa za 2:2, i ovaj put iz jedanaesterca.

Narednu utakmicu Željezničar igra 7. februara protiv Vorskle.

Željezničar je ovaj meč igrao u sastavu: Kjosevski – Stevanović, Rodin (od 68. Osmanković), Bogičević, Pavić (od 90. Bajić) – Hajdarević (od 75. Veselinović), Šabanadžović – A. Zec (od 88. Stanić), Ramović (od 68. Osmanović), Zajmović (od 90. Klepač), Krpić.