Japanski Milan Stanković vrijedi svaki euro: Navijao za Partizan i svog dvojnika

Hit na društvenim mrežama. PrintScreen Instagram

I. Š. / Avaz.ba

9.8.2019

Pjevač Milan Stanković ispratio je trijumf Partizana nad Malatjom u Ligi Evrope, ali i derbi svog dvojnika Takuma Asane.

Fudbaleri Partizana pobjedili su na svom terenu Malatiju s 3:1 u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Partizan je poveo u četvrtom minutu pogotkom Umara Sadika, da bi na 2:0 povećao debitant Takuma Asano u 67. minutu, a to je posebno obradovalo srpskog pjevača Milana Stankovića koji je na društvenim mrežama dijelio klipove japanskog fudbalera uz opis: "Milan Stanković vredi svaki euro".

Utakmica Lige Evrope. PrintScreen Instagram

Malatija je ipak u 84. minutu smanjila prednost preko Isam Šebake poslije kornera, ali je novi gol za crno-bijele postigao Sejduba Suma u 90. iz jedanaesterca.