Šarić krenuo u prvoj postavi za Finiks pa odigrao samo osam minuta

Šarić je pritom zabio samo jedan poen uz dva skoka i tri asistencije

Šarić: Na terenu proveo samo osam minuta. Printscreen

H. J. I.

22.1.2023

Finiks Sansi uspjeli su povezati dvije pobjede. Sinoć su bili bolji od Indiana Pacersa rezultatom 112:107. Od prve minute je za ekipu iz Arizone krenuo hrvatski košarkaš Dario Šarić, ali je na terenu proveo samo osam minuta, sve tokom prvog poluvremena.

Šarić je pritom zabio samo jedan poen uz dva skoka i tri asistencije. Druga je ovo utakmica zaredom da trener Sansa Monti Vilijams (Monty Williams) stavlja Šarića u prvu postavu, a onda ga vrlo malo koristi. Jednaku taktiku imao je i protiv Bruklin Netsa, ali ekipa je i u toj utakmici pobijedila.

Sanse su do pobjede predvodili Džoš Okogi (Josh Okogie) s 24 poena te Mikal Bridžes (Bridges) s 22. Kod Indiane je najbolji bio Benedikt Maturin (Bennedict Mathurin) s 23 poena, a Badi Hild (Buddy Hield) imao je 22. Finiks je bez svojih najboljih igrača Devina Bukera (Bookera) i Deandrea Ajtona (Ayton) na desetom mjestu Zapadne konferencije.