Real bez gola šest sati i 49 minuta, Kristijano u istom periodu briljira

Real sad već tih spomenutih 409 minuta ne može "kupiti pogodak"

Arhiv

7.10.2018

Bilo je jasno da će madridskom Realu nedostajati Kristijano Ronaldo (Cristiano). No, niko nije mogao ni zamisliti da će 13-struki evropski prvak u bilo kojem periodu sezone 2018./2019., prve bez Portugalca, "potrošiti" više od šest sati igre, tačnije šest sati i 49 minuta, a da ne zatrese suparničku mrežu.

Ali upravo se to događa u ovom trenutku, a kriza je kulminirala nakon što je momčad Julena Lupetegija (Julen Lopetegui) napustila Vitoriju s minimalnim 0:1 porazom od Alavesa.

Real sad već tih 409 minuta ne može "kupiti pogodak", nešto što je bez problema rješavao u eri Ronalda. Štaviše, otkako je Ronaldo došao u ''bijele odaje'', nikad se nije dogodilo da kraljevi budu tri uzastopne utakmice bez proslave gola. Sad su već na brojci četiri.