Zvezda nemoćna u Napulju, Eriksen za veliku pobjedu Totenhema u Londonu

Mnoge će stvari nakon ovog kola biti jasnije

Večeras se igra nekoliko derbija. Arhiv

28.11.2018

Večeras su na rasporedu utakmice 5. kola nogometne Lige prvaka u grupama A, B, C i D. Jedan od derbija kola će na "Parku prinčeva" u Parizu odigrati PSG i Liverpul, dok će beogradska Crvena zvezda u goste Napoliju.

U Londonu će se sastati Totenhem i Inter, gdje će nakon ovog kola mnoge stvari biti jasnije. Inter eventualnom pobjedom osigurava prolazak u osminu finala najelitnijeg evropskog takmičenja, što nam garantira svakako veoma dobru utakmicu.

Završeni su svi večerašnji mečevi. Zvezda je poražena u Napulju, a Totenhem golom Eriksena je došao do vrijedne pobjede u Londonu.

90' Ušli smo u sudijsku nadokandu večerašnjih utakmica Lige prvaka, veoma efikasnog 5.kola što se nije moglo reći nakon prvog poluvremena. Porto dolazi do novog vodstva u četvrtom minutu sudijske nadoknade. Marega je strijelac.

89' Šalke smanjuje rezultat golom Bentaleba iz penala.

87' Ulazimo u sami finiš, još uvijek nema golova u Dortmundu.

83' PSV smanjuje rezultat u meču protiv Barcelone, strijelac je De Jong.

80' Pao je gol i u Londonu, Totenhem je poveo golom Eriksena.

75' Petnaest minuta je do kraja na večerašnjim utakmicama 5. kola Lige prvaka. Još uvijek nema golova u Londonu i Dortmundu.

70' Na asistenciju Mesija, Pike dovodi Barcelonu do prednosti od 0:2 u Ajndhovenu.

61' Barcelona je povela u Ajndhovenu golom Mesija.

57' Gol! Zvezda smanjuje rezultat golom Bena. Asistent je Marko Marin. Sada je 3:1.

56' Korona donosi novu prednost Portu, sada je 2:0.

53' Kakav gol Mertensa! Napoli protiv Zvezde vodi 3:0. Da li je ovdje sve riješeno, prema igri koju gledamo, bit će ovdje još golova.

52' Porto je poveo protiv Šalkea, strijelac gola bio je Militao

46' Počelo je drugo poluvrijeme, nadamo se mnogo efikasnije jer smo do sada samo u grupi C vidjeli pogotke.

Kraj prvog poluvremena..

45' U sudijskoj nadoknadi Liverpul dolazi do smanjenja rezultata protiv PSG-a. Milner je strijelac s penala.

40' Pet minuta je ostalo do kraja prvog poluvremena, čekaju su strijelci i na ostalim stadionima, za sada smo golove vidjeli samo u grupi C.

37' I PSG dolazi do dvostrukog vodstva u duelu s Liverpulom, Nejmar je strijelac. Klopova ekipa je sada u jako teškoj situaciji.

34' Mertens dovodi Napoli ponovo u vodstvo, sjajan pogodak, nema šta.

30' Petnaest minuta je do kraja poluvremena, samo dva gola smo vidjeli do sad.

23' Kakva šansa za Marina i Zvezdu, ali Ospina je na mjestu. Kolosalna prilika. Sada se golman Napolija žali na povredu.

13' PSG vodi protiv Liverpula. Bernat je strijelac.

11' Hamšik pogađa za vodstvo Napolija. Shahno izveden korner nakon kojeg iskusni Slovak koristi grešku odbrane Zvezde za vodstvo Napolija.

6' Borjan spašava Zvezdu, sjajna šansa za Napoli. Korner je.

3' Početak je utakmica tako da još nema promjena rezultata, no bit će zanimljivo vidjeti šta će Inter uraditi u Londonu u meču protiv Totenhema.

1' Počele su ostale utakamice večerašnjeg programa 5. kola nogometne Lige prvaka. Svakako da jedan od derbija igraju u Parizu PSG i Liverpul, dok će beogradska Crvena zvezda tražiti novo iznenađenje u duelu protiv Napolija.