ENGLESKA

Lids savladao Sautempton, majstorija Kavanija nedovoljna za pobjedu Junajteda protiv Fulama

Fulam i Sautempton u završnici do bodova

Detalj s meča na "Old Trafordu". AFP

A. M.

18.5.2021

Mančester junajted i Fulam remizirali su 1:1 na "Old Trafordu" u meču 37. kola Premijer lige. U susretu koji je odigran u istom terminu Lids je kao gost savladao Sautempton rezultatom 0:2.

Gol za vodstvo "Crvenih đavola" postigao je Edinson Kavani (Cavani) u 15. minuti susreta.

Bio je to mat u tri poteza. David de Hea (De Gea) je odigrao loptu za Brunu Fernandesa, a ovaj atraktivno proslijedio loptu do Kavanija koji iz velike udaljenosti lobuje Alfonsa Areolu (Alphonso) za vodstvo "Crvenih đavola".

Izjednačenje i bod gostima iz Londona donio je Džo Brajan (Joe Bryan) u 76. minuti.

Prvi gol na "Sent Merisu" postigao je Patrik Bamford (Patrick) u 73. minuti susreta, a trijumf Lidsa nad Sautemptonom potvrdio je Tajler Roberts (Tyler) u sudijskoj nadoknadi.