Leotar i Velež vode "rovovsku borbu": Teren stadiona Police u jako lošem stanju

Domaćini su poveli golom iz penala, a "Rođeni" su do izjednačenja došli autogolom

Sa današnjeg duela u Trebinju: Utakmicu karakteriše veliki broj prekršaja. P. Mucović

Piše: S. G.

27.11.2021

Trenutni rezultat utakmice Leotar - Velež trenutno je 1:1. U 17. minuti dosuđen je penal za Leotar nakon što je Zajmović odgurnuo  protivničkog igrača. Siguran sa bijele tačke za vodstvo Trebinjaca bio je Maksimović.

"Rođeni" su se ekspresno vratili. U 20. minuti Marko Perišić je postigao autogol nakon centaršuta Salčina. Domaći su kasnije ostali bez kapitena Đurića zbog povrede...

Siguran sa bijele tačke za vodstvo Trebinjaca bio je Maksimović. P. Mucović

Inače, utakmicu karakteriše veliki broj prekršaja, a glavni sudija Admir Šehović pokazao je u prvom poluvremenu šest žutih kartona. No, treba istaknuti i to da je teren stadiona Police u jako lošem stanju.