Bh. reprezentativac Rade Krunić odigrao je svih 90 minuta

Duel Ibrahimovića i Kvadrada. AFP

I. Ć.

23.1.2022

U derbiju 23. kola Serije A fudbaleri Milana i Juventusa na San Siru odigrali su neriješeno, bez golova (0:0).

Prvo poluvrijeme proteklo je bez mnogo uzbuđenja. "Rosoneri" su kreirali nekoliko bezuspješnih prilika, dok ekipa Juventusa nije stvarala šanse.

Ono što je zabrinulo Stefana Piolija jeste povreda Zlatana Ibrahimovića. Bio ga je primoran izvesti u 28. minuti utakmice, a umjesto njega u igru je ubacio Oliviera Žirua (Giroud).

U nastavku susreta nije bila ništa bolja utakmica sa prilikama. "Stara dama" nije uspjela uputiti šut u okvir gola na večerašnjem susretu, a Milan je s druge strane uz nekoliko naleta pokušao promijeniti rezultat, ali mreže su i dalje mirovale.

Bh. reprezentativac Rade Krunić odigrao je svih 90 minuta . Duel sa tribina San Sira pratio je i Miralem Pjanić.