LIGA PRVAKA

Pogledajte spektakularan gol u zadnjoj minuti za prolaz u 2. pretkolo

Slovački reprezentativac je u trećoj minuti nadoknade drugog produžetka stavio loptu kod korner zastavice i umjesto ubacivanja odlučio pucati direktno u gol

Gol za pamćenja. SCREENSHOT

G. Š.

14.7.2022

Nevjerojatan gol vidjeli smo u kvalifikacijama za Ligu prvaka. U prvom pretkolu igrali su Dinamo Batumi iz Gruzije i Slovan iz Bratislave, a nakon što su obje utakmice završile 0:0 u 90 minuta, pobjednik je odlučen u produžecima i to na spektakularan način.

Davitashvili je zabio za vodstvo Dinama u 104. minuti, a Barseghyan pogodio za 1:1 u 115. minuti. Taman kad je izgledalo kao da će pobjednik biti odlučen izvođenjem jedanaesteraca Slovan je dobio jedan korner, a izvođenja se primio Vladimir Weiss.

Slovački reprezentativac je u trećoj minuti nadoknade drugog produžetka stavio loptu kod korner zastavice i umjesto ubacivanja odlučio pucati direktno u gol. Ideja mu je prošla i Wiess je u 120+3. minuti odveo Slovan u drugo pretkolo Lige prvaka gdje ih čeka Ferencvaroš, prenosi SN.