Kenan Pirić za "Avaz": Svi u klubu su prezadovoljni

Treneri u stručnom štabu su Španci, koji vrhunski rade, tako da sam pogodio sad sa izborom kluba, rekao je naš reprezentativac

Kenan Pirić. AEK Larnaca

Piše: Er. B.

20.7.2022

Golman naše fudbalske reprezentacije Kenan Pirić najzaslužniji je što AEK iz Larnace sinoć nije doživio poraz na gostovanju u Danskoj (1:1). Kiparski viceprvak, podsjetimo, gostovao je kod Midtjlanda, u prvom meču 2. pretkola Lige prvaka.

- Zadovoljan sam sa debijem, rekao je Pirić za "Avaz" i dodao:

- Svi u klubu su prezadovoljni.

Inače, ističe da je klub vrhunski organizovan.

- Nisu slučano učesnici Lige prvaka. Treneri u stručnom štabu su Španci, koji vrhunski rade, tako da sam pogodio sad sa izborom kluba. Prezadovoljan sam, istakao je Pirić, koji je bio igrač utakmice.

Inače, AEK je poveo preko Gyurcsoa u 81. minuti, domaćin je izjednačio u 84. minuti kada je nakon kornera pogodio Sviatchenko. Kod gola gostiju Pirić je upisao asistenciju

Spomenimo i to da je 90 minuta za AEK odigrao i naš reprezentativni stoper Hrvoje Miličević, koji je u 47. minuti dobio žuti karton.