Pogledajte kako je Gojak odlučio hrvatski vječiti derbi

Amer Gojak. Arhiva

Piše: G. Š.

14.8.2022

Zagrebački Dinamo naših Amera Gojaka i Luke Menalasinoć je u najvećem hrvatskom derbiju nadigrao Hajduk (4:1), a strijelac trećeg gola za domaćina bio je naš reprezentativni veznjak.

Hajduk je poveo preko Atanasova u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, ali su "Modri"u nastavku meča zaigrali mnogo bolje i postigli čak četiri gola. Prvo je Baturina u 61. minuti poravnao na 1:1, da bi tri minute kasnije Ademi pogodio za 2:1.

Gojak je u igru ušao u 76. minuti, a osam minuta kasnije postigao je lijep pogodak. Bio je to njegov prvi gol ove sezone.

Konačan rezultat postavio je Oršić u sudijskoj nadoknadi utakmice.

Naš drugi reprezentativac Luka Menalo nije ulazio u igru.

Dinamo je trenutno prvi na tabeli sa 13 bodova, dok je Hajduk drugi sa šest, uz dva meča manje.