Novi kiks Bajerna, Frajburg preuzeo lidersku poziciju

Bavarci drugu utakmicu zaredom bez pobjede

S utakmice u Berlinu. TWITTER

3.9.2022

Fudbaleri aktuelnog njemačkog prvaka Bajern Minhena drugu utakmicu zaredom ostali su bez pobjede.

Nakon domaćeg remija s Borusijom Menhengladbah (1:1), danas su u sklopu 5. kola istim rezultatom remizirali na gostovanju kod Union Berlina.

Šeraldo Beker (Sheraldo Becker) je u 12. minuti doveo domaći tim u vodstvo, dok je za poravnanje tri minuta kasnije zabio Džošua Kimih (Joshua Kimmich).

Ipak, gosti iz Minhena u nastavku nisu uspjeli stići do preokreta.

Njihov kiks iskoristio je Frajburg, koji je pobjedom od 2:3 u Leverkuzenu protiv Bajera preuzeo čelo tabele.

Gostujuću pobjedu ostvarili su Keln, koji je s 2:4 savladao Volfsburg, kao i Verder Bremen, koji je rezultatom 0:2 slavio protiv Bohuma.

Štutgart i Šalke odigrali su bez pobjednika 1:1.

Poštovani čitaoci, ovo je nova Facebook stranica portala Avaza. Za pobjedu istine nad lažima, kliknite na ovaj link i zapratite stranicu Avaz.ba.