U prvom poluvremenu na Grbavici nema puno sadržaja: Bez šuteva u okvir gola

Na Grbavicu su stigli i gostujući navijači. G. Šumar

Piše: G. Šumar

22.10.2022

U toku je meč 15. kola između Željezničara i Veleža koji se igra na Grbavici. U prvom poluvremenu se nije imalo puno toga za vidjeti, a rezultat je 0:0.

Željezničar je otvorio meč nešto bolje, ali nije bilo pravih šansi. U 23. minuti Amoa je ubacio, ali je u posljednom momentu Ikić intervenisao ispred Beganovića.

Najbolja šansa Veleža u prvom poluvremenu je bila u 36. minuti kada je Halilović izveo korner, a Haskić sa male udaljenosti šutirao preko gola.

Na drugoj strani do kraja prvog poluvremena još jedna šansa, a nakon centaršuta Štilića Cocalić šutira preko gola.