NAPADAČ INTERA

Kakav bi ovo bio gol: Džeko je sjajno uhvatio volej, ali golman se istakao odbranom

Nesretno za golmana Kremonesea, samo je odbio loptu do Lautara koji je poslao u mrežu

Džeko je sjajno zahvatio loptu. Screenshot

29.1.2023

Fudbaleri Intera jučer su nakon preokreta slavili na gostovanju kod Kremonesea u okviru 20. kola italijanske Serije A sa 2:1.

Kapiten bh. reprezentacije Edin Džeko odigrao je 76 minuta, a upisao je jednu asistenciju. Edin je u 65. minuti lijepo odigrao za Lautara Martineza koji je dao gol za preokret.

Prethodno je Lautaro pogodio i u 21. minuti. Hakan Čalhanoglu je izveo korner s desne strane, Džeko je sjajno zahvatio loptu, ali je lopta išla poprilično po sredini gola, pa je golman Kremonesea to odbranio.

Nesretno za njega, odbio je loptu do Lautara koji je šalje u mrežu.

Šteta, bio bi to još jedan sjajan gol za Džeku ove sezone. Podsjetimo, pogodak protiv Bolonje iz novembra prošle godine obišao je svijet.

Inače, David Okereke je fenomenalno pogodio u 11. minuti za vodstvo Kremonesea koje je zbog ovog poraza ostalo na začelju tabele sa osam bodova.

Inter je prenoćio na drugom mjestu sa 40 bodova, deset manje od prvoplasiranog Napolija.