Velež slavio na teškom gostovanju: Haskić čovjek odluke

Gol u 76. minuti presudio utakmicu

Velež slavio na teškom gostovanju kod Tuzla City-a. SCREENSHOT

26.2.2023

Utakmica 20. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine je pripala između Tuzla City-ja i Veleža je pripala gostu rezultatom 0:1.

Utakmica je igrana pod veoma teškim uslovima, a početak je bio čak pomjeren 30 minuta zbog snijega koji je pokrio stadion.

Jedini gol na utakmici je viđen u 76. minuti kada je Nermin Haskić odlično pogodio.

Nakon ubačaja sa desne strane, nastala je gužva i nakon što je nekoliko igrača glavom zahvatilo loptu, ona je pala na volej Haskiću koji je šalje pod prečku.

Poslije ove pobjede Velež je zauzeo petu poziciju sa 27 bodova, dok je Tuzla City pao na 10. mjesto i samo bodom prednosti nad Slobodom.

Tuzla City sljedeće kolo igra protiv Sloge Doboj na svom terenu, dok će Velež na svom stadionu dočekati banjalučki Borac.