Odlična utakmica na Grbavici: Željezničar slavio protiv Zvijezde

Fudbaleri obje ekipe su pružili dobre partije, unatoč slabijem terenu na stadionu Grbavica

Željezničar slavio protiv Zvijezde Gradačac. FK Željezničar

28.2.2023

Fudbaleri Željezničara i Zvijezde Gradačac su pružili odlične partije u četvrtfinalu Kupa BiH, unatoč slabom terenu, a utakmica je završena rezultatom pobjedom Željezničara rezultatom 2:1.

Nakon tišeg prvog poluvremena, Armin Hodžić, povratnik je pogodio samo nekoliko minuta nakon što je ušao na teren za 1:0.

U 77. minuti Željezničar je poduplao vodstvo preko Dženisa Beganovića, ali se nisu previše radovali jer je već u 79. minuti Sadik Škrijelj pogodio za 2:1.

Utakmicu je obilježila i bakljada navijača Željezničara, koju su zapalili u 31. minuti, kako bi obilježili Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine.

Uzvratna utakmica je na programu za dvije sedmice, odnosno 15. marta, a domaćin će biti Zvijezda.