Tri gola Ronaldovog Al Nasra u nadoknadi za preokret

Al Nasr je ovom pobjedom prestigao Al Itihad i sada su prvi na tabeli

Al Nasr postigao 3 gola u sudijskoj nadoknadi za preokret. SCREENSHOT/Twitter

3.3.2023

Al Nasr je u 19. kolu Prve divizije Saudijske Arabije slavio rezultatom 3:1 protiv Al Batina.

Gosti su poveli već u sedmoj minuti preko urugvajskog napadača Renza Lopeza i taj rezultat je stajao na semaforu do sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Tome je prethodila sudijska odluka da produži utakmicu 12 minuta, a na kraju se igralo dodatnih 16 minuta.

Prvo je pogodio Abdulrahman Garib (Gareeb) u trećoj minuti nadoknade. Drugi je gol djelo Al Fatila u dvanaestoj minuti nadoknade, da bi konačnih 3:1 postigao Maran u petanestoj minuti nadoknade.

Zanimljivo je da uprkos tri postignuta gola Al Nasra na utakmici, Kristijano Ronaldo (Cristiano) nije postigao niti jedan.

Al Nasr je ovom pobjedom prestigao Al Itihad i sada su prvi sa 46 osvojenih bodova.