Sloga u posljednjim minutama slavila na Tušnju: Zajić heroj

U ne previše interesantnoj utakmici gosti su slavili golom u sudijskoj nadoknadi

Sloga slavila na Tušnju - Avaz
+1

22.4.2023

Otvoreno je 27. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine. Tuzlanska Sloboda je na svom stadionu Tušanj dočekala Slogu Doboj.

Utakmica bez previše prilika i sa puno kalkulisanja je završena pobjedom Sloge Doboj 0:1.

Sloboda je kroz utakmicu izgledala kao ekipa koja je više željela pobjedu, ali su najbolje šanse dolazile sa druge strane.

Sloga je prvu veliku priliku imala u 68. minuti. Dadić se ubacio, izašao sam na golmana Erića, ali ovaj drugi brani i spašava gol.

Dvije minute kasnije, Sloga je opet imala dobru priliku. Mihajlović je šutirao, na odbijenu loptu je dotrčao Đorić, ali je on ne uspijeva sa dva metra ubaciti u gol.

Najbolja prilika za Tuzlake je viđena u 72. minuti kada je nakon ubačaja Hadžibeganovića šutirao Vranješ, ali je lopta otišla preko gola.

Kada se očekivao kraj, Dimitrije Zajić, rezervista Sloge, trese mrežu Slobode i donosi svom timu tri boda.

Sloga je sada u mnogo boljoj situaciji u borbi za opstanak, dok Sloboda se Sloboda nalazi u ogromnom problemu