OSJEĆANJA SVIH NAVIJAČA

Ibrahimović se smješkao prije početka utakmice: Brzo su mu obrisali osmijeh Džeko i kompanija

Švedski napadač je bio uzbuđen prije početka utakmice, ali nakon samo 11 minuta desila se ogromna promjena u njegovom raspoloženju

Ibrahimović: Teško mu pao poraz. Screenshot

11.5.2023

Legendarni Zlatan Ibrahimović bio je uzbuđen prije početka utakmice protiv Intera u Ligi prvaka. To uzbuđenje je vrlo brzo prošlo nakon što su njegovi saigrači primili dva pogotka, a u tim momentima su ga potražile sve kamere na stadionu.

Nakon što su primili drugi gol za samo 11 minuta, kamera je u fokus stavila švedskog napadača, a njegova reakcija definitivno je bila slična ostalim navijačima Milana u svijetu.

Uhvatio se za glavu i vidjelo se da mu teško pada rezultat s terena i da ne može vjerovati kakva noćna mora je snašla njegove saigrače.

Na kraju, Inter je pobijedio rezultatom 2:0 i napravio veliki korak ka finalu Lige prvaka. Uzvratna utakmica se igra narednog utorka, a ovog puta domaćin će biti Inter.