Gosti iz Slovačke slavili 26:22

SEHA liga

Fena

17.10.2018

Rukometaši Izviđača doživjeli su još jedan poraz u SEHA ligi nakon što su ih u susretu šestog kola pobijedili rukometaši Tatran Prešov. Bilo je 26:22 za goste iz Slovačke.

Prvo poluvrijeme pripalo je gostima koji su uglavnom vodili u tom razdoblju igre, a na odmor se otišlo pri rezultatu 12:9 za Tatran.

U nastavku je bh. prvak u dva navrata uspio doći do izjednačenja, ali su na kraju, ponajprije zahvaljujući čvrstoj obrani, gosti uspjeli doći do pobjede od četiri razlike.

Vasilije Kaluđerević, Vedran Delić i Josip Čutura postigli su po 4 gola za domaće, dok je kod Tatrana lijevo krilo Martin Stranovski (Stranovsky) postigao 8 golova.

Nakon šest odigranih kola Izviđač ima samo jedan bod, dok je Tatran s 12 bodova četvrti.