Rukometaš Čikušić na poluvremenu utakmice saznao da je postao otac

Na pauzi je u svlačionicu došla moja mama sa sinom Džanom i saopćila mi radosnu vijest, kaže Čikušić

Čikušić: U svlačionici saznao radosnu vijest. N. Bradarić

Piše: N.B. / Avaz.ba

29.2.2020

U grotlu maglajske dvorane, pred blizu hiljadu gledalaca, rukometna ekipa Maglaja savladala je Izviđač iz Ljubuškog 33:30, poluvrijeme 17:17. Domaći su prelomili susret osam minuta prije kraja kada su se odvojili na dva razlike i prednost sačuvali do kraja.

U redovima ''Romantičara'' ponovo je bio najefikasniji Benjamin Čičkušić sa 16 golova, dok su Edo Mehinagić i Eldar Memišević postigli po pet. Kenan Mutapčić imao je osam odbrana te jedan sedmerac. Kod gostiju iz Ljubuškog, Milan Vukšić je postigao sedam, a Duje Maretić šest golova. Matej Mandić imao je osam uspješnih odbrana od kojih dva sedmerca.

Proslavio sa saigračima. N. Bradarić

Na poluvremenu susreta Benjamin Čičkušić saznao je da je dobio sina, pa je u Maglaju večeras dvostruko slavlje.

- Prvo poluvrijeme sam bio u nekom iščekivanju, a na pauzi je u svlačionicu došla moja mama sa sinom Džanom i saopćila mi radosnu vijest. U trenutku sam zaboravio i na utakmicu i Izviđač, sve je nekako palo u drugi plan. Ali, brzo se opet moralo na teren - rekao nam je Čičkušić na kraju utakmice.