Apelaciono vijeće Vrhovnog suda FBiH danas je izreklo presudu kojom je Sunita Hindić (23), optužena za ubistvo Nine Ivankovića (55), pravosnažno osuđena na šest godina zatvora.
Suniti je, nakon izrečene presude, pozlilo. Kako javlja reporter "Avaza" s lica mjesta, Hindić plače, zbog čega su morali napraviti kratku pauzu.
Podsjećamo, Hindić i mostarski ugostitelj Ivanković bili su u kratkoj ljubavnoj vezi, a ubistvo se dogodilo 4.oktobra 2019.godine u motelu „Villa Ivanković“ u mjestu Buna kraj Mostara.Nakon svađe između njih dvoje, Hindić je Ivankovića usmrtila hicem iz njegovog pištolja CZ 7, 65 milimetara.
Fatalnu Sunitu je Kantonalni sud u Mostaru dva puta osudio na kaznu zatvora od tri i po godine za ubistvo iz nehata, ali je Vrhovni sud FBiH ove presude ukinuo.
Više o temi Sunita Hindić
VRHOVNI SUD FBIH
Pogledajte video: Fatalna Sunita zaplakala na ročištu, poznat datum konačne presude
29.12.2021 u 16:36
VRHOVNI SUD FBIH
Fatalna Sunita danas na Sudu: Morala sam bježati jer su mi prijetili, tada sam slomila obje noge
29.12.2021 u 13:20