Torino vodio do pete minute sudijske nadoknade i izgubio!

Preokret u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena. FC Torino

Piše: G. Š.

1.11.2020

Torino našeg Amera Gojaka i Lazio našeg Senada Lulića su u 6. kolu italijanske Serije A odigrali odličnu utakmicu koja je završena rezultatom 3:4.

Gosti su poveli golom Pereire u 15. minuti, ali Torino je izjednačio  preko Bremera u 19. minuti.  Pet minuta kasnije Beloti je iz penala bio strijelac za 2:1. Lazio je izjednačio u 49. minuti preko Milinković-Savića, a Lukić je u 87. minuti vratio prednost Torinu.

I kada su svi očekivali kraj utakmice uslijedio je nevjerovatan preokret.  Prvo je Imobile u petoj minuti sudijske nadoknade vremena - sa bijele tačke, matirao golmana Torina za 3:3, da bi Kaikedo tri minuti kasnije donio pobjedu Laciju!

Gojak (22) nije dobio šansu u današnjoj utakmici, kao ni Lulić koji se još oporavlja od povrede skočnog zgloba...