PRVA ZVIJEZDA CRNE GORE

Jovetić utučen, ali pošten nakon poraza od BiH: Krivo nam je, ali čestitam Bosni

Mislim da u prvom poluvremenu nismo igrali kako treba, to je Bosna iskoristila, postigla je taj gol, naveo je Jovetić

Piše: G. Š.

23.9.2022

Prva zvijezda crnogorske reprezentacije Stevan Jovetić nije krio razočarenje nakon poraza od Bosne i Hercegovine u 5. kolu Lige nacija (1:0).

Ovim porazom Crna Gora je ostala bez šansi da se domogne prvog mjesta u grupi i plasmana u A diviziji, što je pošlo za rukom izabranicima selektora Ivajla Peteva (Ivaylo).

Mislim da je bila jedna teška utakmica. Mislim da u prvom poluvremenu nismo igrali kako treba, to je Bosna iskoristila, postigla je taj gol. Međutim, u drugom smo preuzelu inicijativu, imali neke svoje šanse koje smo možda trebali da iskoristimo. Krivo nam je, očekivali smo više, ali čestitam Bosni - rekao je Jovetić u izjavi nakon susreta.