DEFANZIVAC HSV-A

Glavobolja za Miloševića: Povrijedio se standardni bh. reprezentativac

Igrao se 79. minut kada je nakon jednog duela ostao ležati na terenu i nije mogao nastaviti utakmicu

Hadžikadunić: Izašao u 79. minuti. Twitter

7.10.2023

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Dennis Hadžikadunić povrijedio je koljeno u meču 9. kola 2. Bundeslige između svog HSV-a i Vehena (1:1).

Igrao se 77. minut kada je bh. defanzivac i standardni reprezentativac nakon jednog duela ostao ležati na terenu i nije mogao nastaviti utakmicu.

Ovo bi mogao biti problem za novog selektora BiH Savu Miloševića pred utakmice protiv Lihtenštajna i Portugala u okviru kvalifikacija Eura 2024. godine.

Inače, Vehen je vodio u 81. golom Aleksandra Vukotića, bivšeg fudbalera Krupe. HSV je izjednačio u 89. golom Muheima. Mogao je HSV i do preokreta, ali Benes nije iskoristio penal u 96. minuti.

Podsjetimo, BiH protiv Lihtenštajna igra 13. oktobra, a tri dana kasnije dočekuje Portugal.