BUNDESLIGA

Video / Demirović postigao novi gol i potvrdio sjajnu formu, čak šest golova u Dortmundu

Bio je ovo četvrti pogodak bh. reprezentativca, a ima i tri asistencije

Demirović: Sjajno se snašao. Screenshot

7.10.2023

Bh. reprezentativac Ermedin Demirović nastavio je sa dobrom formom jer je u 7. kolu Bundeslige bio strijelac u porazu svog Augsburga protiv Darmštata (1:2).

Augsburg je iznenađujuće izgubio na svom terenu. Darmštat je poveo u 52. minuti preko Tima Skarkea, a u 70. je Tobias Kempe udvostručio prednost gostiju.

Demirović je u 86. minuti vratio nadu svom timu, ali Augsburg nije uspio izbjeći poraz.

Ovo je bio četvrti gol u sezoni za bh. napadača, a ima i tri asistencije ove sezone.

Ističe se još pobjeda Borusije protiv Union Berlina u ljepotici sa šest golova (4:2), a Štutgart je trijumfom nad Volfsburgom (3:1) barem nakratko preuzeo vrh tabele.