BH. REPREZENTATIVAC

Sardža ispala iz Lige prvaka, Pjanić pocrvenio: Dobio dva žuta kartona u razmaku od 60 sekundi

U 99. minuti je dobio žuti karton zbog ometanja izvođenja kornera, a ubrzo još jedan žuti, te isključenje

Pjanić: Bio nervozan u završnici meča. Screenshot

4.12.2023

Fudbalski reprezentativac BiH Miralem Pjanić zaradio je nevjerovatan crveni karton u finišu meča u kojem je njegova Al Sardža izgubila od Al-Faisalija u Azijskoj Ligi prvaka (2:1).

Al Sardža je povela u 34. minuti preko Bena Larbija, ali je gol primio u 90. kada je Banihani pogodio. Onda je uslijedio veliki preokret u 97. minuti. Rašid je dao gol za vodstvo Al Faisalija.

Pjanić je bio nervozan zbog rezultata. U 99. minuti je dobio žuti karton zbog ometanja izvođenja kornera, a potom za manje od 60 sekundi kasnije napravio je faul i zaradio isključenje.

Al Sardža je ispala iz azijske Lige prvaka jer joj je trebala pobjeda u ovoj utakmici.

Zbog čega je Pjanić dobio crveni karton pogledajte OVDJE.