IZMAKLO NAM EURO

Ahmedhodžić je teško podnio poraz od Ukrajine: Njegova poruka navijačima to najbolje pokazuje

Nema boljeg osjećaja igrati za svoju zemlju i uz svoju publiku, napisao je, između ostalog, Ahmedhodžić

Ahmedhodžić: Utučen nakon poraza. Instagram

22.3.2024

Fudbalski reprezentativac BiH i defanzivac Šefilda Anel Ahmedhodžić oglasio se nakon bolnog poraza "Zmajeva" protiv Ukrajine u polufinalu baraža (1:2).

Ahmedhodžić je bio utučen zbog poraza i još jedne propuštene šanse da se BiH nađe na Evropskom prvenstvu.

- Nemoguće - napisao je uz emoji slomljenog srca i dodao:

- Nema boljeg osjećaja igrati za svoju zemlju i uz svoju publiku. Izvanredna atmosfera je vladala od prvog do posljednjeg minuta utakmice. Žao mi je što navijačima nismo pružili još jednu utakmicu.

Podsjetimo, Bosna i Hercegovina je bila na pragu pobjede, vodila je do 85. minute, a onda se raspala i primila dva gola.