BIVŠI AS "GRAĐANA"

Niko sretniji od Aguera večeras: Na utakmici Reala i Sitija "zaradio" već u 15. minuti

Susret na Santiago Bernabeu bio je apsolutno spektakularan

Aguero: Kladio se na meč Lige prvaka. Screenshot

9.4.2024

Legendarni argentinski napadač Serhio Aguero (Sergio) objavio je na društvenim mrežama opkladu za utakmicu madridskog Reala i Mančester sitija.

Susret na Santiago Bernabeu bio je apsolutno spektakularan, viđeno je šest golova (rezultat glasio 3:3), a posebno je obradovao Argentinca, nekadašnju zvijezdu "Građana".

Aguero je zaštitno lice kockarnice "Stake", a u nekim prilikama je objavio prognoze. Tako je bilo i prije utakmice ova dva giganta svjetskog fudbala.

Naime, Aguero je uplatio 10.000 dolara na opkladu da će biti preko 2.75 golova. Ta je opklada prošla već u 15. minuti, golovima Silve, Kamavinge (Camavinga) i Rodriga (Rodrygo).

Na kraju Aguero je "zaradio" 18.900, što znači da je skoro pa uduplao svoj novac.