NBA LIGA

Košarkaši Atlante poraženi na svom terenu: Bogdanović odigrao dobru partiju

Bogdanović je meč završio 28 poena uz po 3 skoka i asistencije za 29 minuta igre

Detalj s utakmice. Platforma X

H. J. I.

16.11.2023

Košarkaši Atlante poraženi su poslije drame na svom terenu 116:113, a meč sezone, i najbolju partiju, prikazao je srbijanski reprezentativac Bogdan Bogdanović.

Imala je Atlanta raspoloženog Bogdana na meču sa Niksima. Ali, na kraju je njegov tim ostao bez pobjede i produžetka, i to, u posljednjem napadu, a glavni akter je bio upravo Bogdan.

Gosti su dobili meč u vrlo neizvjesnoj završnici, u kojoj Bogdanović nije uspio da pogodi trojku i obezbijedi produžetak na 7 sekundi prije kraja.

Bogdanović je meč završio 28 poena uz po 3 skoka i asistencije za 29 minuta igre. Ujedno, Bogdan je bio i najefikasniji košarkaš Atlante. Tre Jang je utakmicu završio sa 15 poena uz 17 asistencija, a Mari je dodao dva poena manje.

U pobjedničkom timu najefikasniji je bio Džulijus Rendl sa 29 poena, a odličnu podršku je imao od Džejlen Bransona sa 24 i Imanuel Kviklija sa 20 postignutih poena.