Za Barcelonu su pogađali Dembele, Grizman i Kutinjo

Mesi igrao od prve minute. Twitter

Piše: A. J. / Avaz.ba

12.9.2020

U debiju Ronalda Kumana (Koeman) na klupi Barcelone, njegov tim je u prijateljskoj utakmici savladao ekipu Gimnastika rezultatom 3:1.

Na ovom susretu zaigrao je i Lionel Mesi (Messi) i to od prve minute. Argentinac je zamijenjen na poluvremenu kao i svi koji su počeli meč.

Poslije utakmice Kuman je uputio kritiku na Mesijev račun te mu poručio da mora popraviti fizičku spremu.

- Pokazao je da ima istu volju kao prvog dana, dobro je trenirao i tokom slobodnih dana, ali treba popraviti fizičku spremu - kazao je Kuman.

Kako je više fokusiran na odlazak nego na teren, nije ni čudo što Mesi nije blistao.

Za Barcelonu su pogađali Dembele, Grizman (Griezmann) i Kutinjo (Coutinho) iz penala, dok je Bonilja (Bonilla) bio strijelac za Gimnastik.