SERIJA A

Asistencija Đurića u remiju Salernitane, Jajalov tim doživio debakl

Milan Đurić je igrao do 82. minute, a ove sezone je zabio dva gola i dodao dvije asistencije

Destro, Đurić i saigrači slave pogodak protiv Đenove. Getty Images

M. K.

13.2.2022

Fudbaleri Đenove i Salernitane odigrali su 1:1 u okviru 25. kola Serije A, a odličnu partiju odigrao je i bh. napadač Milan Đurić.

Đenovljani su poveli u 32. minuti golom Matije Destra, da bi Federiko Bonacoli (Federico Bonazzoli) na asistenciju Đurića koji je napravio prije nebeski skok, poravnao na konačnih 1:1.

Đurić je igrao do 82. minute, a ove sezone je zabio dva gola i dodao dvije asistencije u 21 odigranom meču.

U ostalim danas odigranim susretima, Udineze je doživio debakl u gostima kod Verone koja je slavila s 4:0, a treba istaći da je u ovom meču bh. veznjak Mato Jajalo igrao do 63. minute.

U međuvremenu je Empoli ugostio ekipu Kaljarija, a ovaj susret je završen bez pobjednika, 1:1.