Partizan ponižen u Danskoj: O golu Danca će se zadugo pričati

"Crno-bijeli" doživjeli pravi debakl na utakmici plej-ofa Konferencijske lige

Partizan: Debakl u Danskoj. FK Partizan

24.8.2023

Fudbaleri beogradskog Partizana poraženi su na gostovanju u Danskoj kod Norsjelanda visokim rezultatom 5:0 u prvoj utakmici plej-ofa Konferencijske lige.

Partizan je imao velikih problema u utakmicama srbijanskog prvenstva, kao i u prethodnom pretkolu, ali sada su doživjeli pravi debakl.

Danci su od početka do kraja bili mnogo bolji tim, a prvi gol na utakmici je pravo remek-djelo.

Poslije jedne loše izbačene lopte Martin Frese ju je prihvatio, namjestio se na lijevu nogu i onda pravom raketom probušio mrežu „crno-bijelih“.

Markus Ingvartsen je pogodio iz penala za 2:0, a u 68. minuti je ponovo realizovao jedanaesterac. Oliver Viladsen je pogodio pet minuta kasnije za veliku prednost, da bi potop bio potpun autogolom Mihajla Ilića.

Revanš je na programu za sedam dana u Beogradu, ali nakon večerašnje utakmice nemaju se čemu pretjerano nadati „crno-bijeli“.