NEVJEROVATNI ARGENTINAC

Šou Lautara Martineza: Inter se mučio, a onda je on ušao u igru i dao čak četiri gola

Martinez je pogađao u 62., 77., 85. i 89. minuti, a sa ovim pogocima se osamio na vrhu liste strijelaca u Italiji

Martinez: Sjajna partija. Twitter

30.9.2023

Inter slavi Lautara Martineza. Argentinac je meč 7. kola Serie A protiv Salernitane počeo sa klupe za rezerve, a onda je dobio priliku za igru i dao čak četiri gola.

Martinez je u igru uveden u 55. minuti, a onda je za pola sata postigao četiri pogotka i vratio svoj tim na vrh tabele u italijanskom prvenstvu.

Salernitana je dugo odolijevala favorizovanim "Nerazurima", ali tim iz Salerna nije imao rješenja za kapitena i sjajnog napadača Intera.

Martinez je pogađao u 62., 77., 85. i 89. minuti. Sa ova četiri pogotka se osamio na vrhu liste strijelaca sa devet golova. Napolijev Viktor Osimhen (Victor) ima pet.

Inače, ranije danas Napoli je kao gost savladao Leće sa 4:0, dok je Milan na San Siru bio bolji od Lacija rezultatom 2:0.