SAUDIJSKA ARABIJA

Reprezentativci Srbije rastužili Ronalda: Hit reakcija trenera Al Nasra nakon poništenog gola

Ronaldo i Kastro negodovali zbog odluke da se Portugalcu poništi gol, a čini se da su bili u pravu

Ludnica na derbijus saudijskog prvenstva. Screenshot / Platforma X

1.12.2023

Fudbaleri Al Hilala upisali su uvjerljivu pobjedu u derbiju 15. kola saudijskog prvenstva protiv Al Nasra (3:0), a junaci su bili reprezentativci Srbije Sergej Milinković-Savić i Aleksandar Mitrović.

Bio je ovo okršaj prvog i drugog tima saudijskog prvenstva koje je do ovog kola dijelilo četiri boda.

Al Hilal je poveo u 64. minuti kada je Milinković-Savić sjajno pogodio glavom poslije centaršuta Abdulhamida sa desne strane. Pogodak pogledajte OVDJE.

Onda je na scenu stupio Mitrović. Prvo je na 2:0 povisio početkom 90. minuta, a onda je dvije minute kasnije dao gol za 3:0.

Mogao je Mitrović i do het-trika, ali spektakularan pokušaj makazicama otišao je tik pored gola. Vrijedi istaći da su dva pogotka Al Nasru poništena zbog ofsajda.

Jedan od ta dva gola bio je pogodak Kristijana Ronalda (Cristiano).

Trener Al Nasra Luis Kastro (Castro) je sudiji pokazivao scenu na mobitelu zbog čega je postao hit na društvenim mrežama.

Diskutabilna odluka sudija, čini se da je gol bio čist, ali pogledajte i sami OVDJE.