Video / Ronaldo je ugledao Rakitića u tunelu, a onda pokazao koliko cijeni hrvatskog fudbalera

Portugalac je pokazao izrazito poštovanje prema nekad mrskom rivalu iz vremena kad su nastupali za španske velikane, Real Madrid i Barcelonu

Ronaldo i Rakitić. Platforma X

26.2.2024

Proteklog vikenda je odigran susret saudijske Pro lige između Al Šababa i Al Nasra, a gostujuća ekipa je slavila rezultatom 2:3.

Za Al Šabab su pogađali Janik Karasko (Yannick Carrasco, 45+8, penal) i Karlos Žunior (Carlos Junior, 67. minuta), dok su Al Nasru pobjedu donijeli Kristijano Ronaldo (Cristiano, 21., penal), te Taliska (Talisca) sa dva gola, u 46. i 86. minuti.

Osim što su na terenu prikazali sjajnu igru, scene iz tunela su postale viralne.

Pred početak susreta u tunelu su se sreli hrvatski fudbaleri Ivan Rakitić i Marcelo Brozović.

Međutim, scena koja je učinila da ovaj snimak postane hit na društvenim mrežama je kada je Ronaldo došao do svog bivšeg rivala iz El Klasika, Rakitića.

Portugalac je zagrlio Hrvata, pokazavši da izrazito cijeni svog nekadašnjeg rivala iz najvećeg svjetskog derbija.