IMAO BLAGE SIMPTOME

Predsjednik francuskog parlamenta zaražen koronom

Feran, koji je potpuno vakcinisan protiv korone, odmah je poslije pozitivnog rezultata testa otišao u samoizolaciju

Predsjednik francuskog parlamenta Rišard Feran. Agencije

N. Aj.

3.1.2022

Predsjednik francuskog parlamenta Rišar Feran (Richard Ferrand) zaražen je koronavirusom i otišao je u samoizolaciju, saopštio je danas Parlament.

Kako su prenijeli francuski mediji, Feran (59) je danas uradio test na koronavirus pošto je u nedjelju naveče osjetio blage simptome.

Feran, koji je potpuno vakcinisan protiv korone, odmah je poslije pozitivnog rezultata testa otišao u samoizolaciju, prenio je pariski list Figaro.

Parlament je naveo da će Feran nastaviti aktivnosti na daljinu i da je zamolio potpredsjednika parlamenta Davida Abiba da sutra predsjedava sjednicom na kojoj poslanici postavljaju pitanja članovima vlade.

Vlasnik autorskih prava © avaz-roto press d.o.o.
ISSN 1840-3522.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.