Poluvrijeme na dvije utakmice: Mreže miruju

Igman je u Doboj Kaknju propustio jedinu šansu u prvih 45. minuta meča protiv Borca. FK Igman Konjic

Piše: G. Š.

22.10.2022

Danas su na programu četiri utakmice m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine, a trenutno su poluvremena na dva meča.

Igman je u Doboj Kaknju dočekao banjalučki Borac i trenutni rezultat je 0:0. Prva i jedina prava prilika viđena je u 43. minuti, a imali su je fudbaleri Igmana. Bešagić je šutira nakon dobre akcije, no golman Borca je odbranio.

Golova nema ni na utakmici između Leotara i Širokog Brijega – 0:0. Na Policana se može izdvojiti nekoliko situacija: Handžić i Valinčić su propustili dovesti domaćina u vodstvo, a u nekoliko navrata zaprijetili su i Širokobriježani.