Kada smo odmah nakon okončanja 104. gradskog derbija Željezničara i Sarajeva (1:2) kontaktirali predsjednika bordo kluba Edisa Kusturicu, očekivali smo euforiju i sreću.
Međutim, Kusturica briljantnom meču i pobjedi nad Željezničarom nije pridavao nikakav poseban značaj.
- Izuzetno teška utakmica. Mislim da je naš kvalitet presudio. Propustili smo nekoliko stopostotnih šansi i smatram da smo zasluženo pobijedili. Utakmica je bila iznad prosjeka bh. nogometa - kazao je Kusturica te dodao:
Željezničar je apsolviran, okrećemo se narednim utakmicama. Svaki meč idemo na pobjedu, imamo visoke ambicije i očekujem mnogo od ove sezone.
