NOGOMET

Očekujem mnogo od ove sezone

Edis Kusturica, predsjednik Sarajeva za "Avaz"

A. M.

2.11.2014


Kada smo odmah nakon okončanja 104. gradskog derbija Željezničara i Sarajeva (1:2) kontaktirali predsjednika bordo kluba Edisa Kusturicu, očekivali smo euforiju i sreću.

Međutim, Kusturica briljantnom meču i pobjedi nad Željezničarom nije pridavao nikakav poseban značaj.

- Izuzetno teška utakmica. Mislim da je naš kvalitet presudio. Propustili smo nekoliko stopostotnih šansi i smatram da smo zasluženo pobijedili. Utakmica je bila iznad prosjeka bh. nogometa - kazao je Kusturica te dodao:

Željezničar je apsolviran, okrećemo se narednim utakmicama. Svaki meč idemo na pobjedu, imamo visoke ambicije i očekujem mnogo od ove sezone.

Vlasnik autorskih prava © avaz-roto press d.o.o.
ISSN 1840-3522.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.