Gost novog izdanja emisije "As exkluziv", urednika i voditelja Muhameda Bikića, a koja se emitira nedjeljom na TV Alfa u 20 sati je Refik Muftić, nekadašnji čuveni golman FK Sarajevo.
Popularni Muftija je podsjetio gledaoce na svoju bogatu golmansku i trenersku karijeru, igrajuči i radeći zajedno sa legendarnim Asimom Ferhatovićem i Ivicom Osimom.
Muftić se posebno osvrnuo na utakmice sa slavnim Manchester Unitedom i reprezentacijom SSSR-a. Također je otkrio gledaocima, zašto je morao u JNA šezdesetih godina prošlog vijeka i nije igrao do kraja sezone (1966/67) u kojoj je Sarajevo prvi put postalo šampion bivše Jugoslavije.
