Navikli smo se da u našem klupskom nogometu viđamo sve i svašta. U prošlosti smo mogli vidjeti i domaće životinje kako pasu na nogometnim terenima i još mnogo čudnih stvari u našem nogometu.
Danas su u Travniku, na stadionu Pirota svoj ligaški susret igrali istoimeni klub i ekipa Željezničara, a na kraju je bilo 0:0.
Ono što je zanimljivo jeste da su neki navijači Travnika navijali i pratili svoj tim iz obližnje šume, a i proživljavali na svoj način ono mali šansi koje su se mogle vidjeti na utakmici.
Pogledajte prilog kako je to izgledalo:
