NOGOMET

Samo u BiH: Navijali za svoj tim iz obližnje šume

Na današnjoj utakmici između Travnika i Željezničara

Al. Ti.

8.11.2014

Navikli smo se da u našem klupskom nogometu viđamo sve i svašta. U prošlosti smo mogli vidjeti i domaće životinje kako pasu na nogometnim terenima i još mnogo čudnih stvari u našem nogometu.

Danas su u Travniku, na stadionu Pirota svoj ligaški susret igrali istoimeni klub i ekipa Željezničara, a na kraju je bilo 0:0.

Ono što je zanimljivo jeste da su neki navijači Travnika navijali i pratili svoj tim iz obližnje šume, a i proživljavali na svoj način ono mali šansi koje su se mogle vidjeti na utakmici.

Pogledajte prilog kako je to izgledalo:

 

Vlasnik autorskih prava © avaz-roto press d.o.o.
ISSN 1840-3522.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.