NOGOMET

Sarajevo gostuje Bratstvu iz Gračanice

U pauzi prvenstva

(M.C.)

11.11.2014

Fudbaleri Sarajeva reprezentativnu pauzu u prvenstvu iskoristit će kako bi odigrali prijateljsku utakmicu u srijedu, 12. novembra, u Gračanici protiv domaćeg Bratstva.

Bratstvo iz Gračanice član je Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine i u ovoj sezoni se bore za plasman koji vodi u viši rang takmičenja, odnosno BH Telecom Premijer ligu.

Plavo-žuti se trenutno nalaze na četvrtom mjestu ligaške tabele, sa dva boda zaostatka za vodećim Radničkim iz Lukavca. 

Fudbalski klub Sarajevo, poslije mnogo godina ponovo dolazi u Gračanicu, grad u kojem bordo klub ima značajan broj navijača.

Svi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo iz Gračanice, ali i iz drugih gradova, koji će doći na utakmicu, imati će mogućnost učlanjenja u klub na stadionu, a svaki novi član na poklon će dobiti majicu "FK Sarajevo Europa League".

Utakmica na stadionu "Luke" počinje u 14.00 sati.

Vlasnik autorskih prava © avaz-roto press d.o.o.
ISSN 1840-3522.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.