Ne sjećam se kada sam posljednji put propustio jednu od utakmica reprezentacije. Nažalost, ovaj put me spriječila povreda i ne mogu riječima dovoljno opisati žal što večeras neću istrčati sa suigračima na teren u Haifi, napisao je na svojoj Facebook stranici kapiten naše nogometne reprezantacije Edin Džeko, te kazao da ipak, uprkos izostancima, vjeruje da će "vaši, naši, moji zmajevi, večeras dati sve od sebe za dobar rezultat i još jednom pokazati da smo najbolji kada je najteže".

- Podrška je neophodna i zato im želim mnogo sreće večeras, jer će nam, uz kvalitet, zalaganje i borbenost, koje nikad nije bilo upitno, itekako trebati. Sretno momci, vi to možete! Idemo ludo, idemo jako!!!, poručio je svojim kolegama naš Dijamant, koji zbog povrede desne natkoljenice večeras, nažalost, neće istrčati na teren u utakmici protiv Izraela.
